Yeni TUSCON

EZBER BOZAN YENİ TUCSON’A BİR DE İÇERİDEN BAKIN!

Yeni Tucson’un içerisinde kişisel bir tur atın. Kırmızı, bej ya da siyah deri koltuklarla ferah premium bir iç mekan elde edildi. Tamamen açılan panaromik tavan, kabinin içini ışıkla dolduruyor. Ayrıca, elleri kullanmadan otomatik olarak açılan bagaj kapağı ile erişebileceğiniz geniş bir yükleme alanı bulunuyor. Değişimin bu denli iyi olduğunu görmek hiç de zor değil!

Aerodinamik tasarım

Yeni Tucson’un tasarımı elbette sadece gösteriş için değil! Düşürülmüş hava sürtünme katsayısı ve aracın geniş duruşu, yüksek hızlarda aracın stabilitesini sağlar. Ön tampon kenarı, A-sütunun azaltılan kıvrımı, arka spoyler yan kenarları ve gövde altının aerodinamik optimizasyonu ile özel iyileştirmeler sağlandı.

Akıllı ve pratik

Akıllı anahtar üç saniye boyunca yakınlarda algılandığında, akıllı bagaj kapağı otomatik olarak açılır, böylece ağır ya da hacimli eşyalar Yeni Tucson’a kolay bir şekilde yüklenebilir. Değişken yükleme alanları arka koltukların 60:40 oranında katlanması ile hızlı bir şekilde yeniden şekillendirilebilir.

Yolcu güvenliğinde yeni bir standart

Yeni Tucson, bütün yolcuların genel güvenliğini sağlamak için yüksek dayanımlı malzemeler ile akıllı güvenlik teknolojisini bir araya getirir. Yolcu bölümleri, sıcak presleme süreci ile oluşturulan Geliştirilmiş Yüksek Mukavemetli Çelik’ten (AHSS) meydana gelir. Aktif güvenlik özellikleri AEB, LKAS ve BSD içerir.

Bu Haber Hakkında Yorumlarınızı Yazın

Misafir Olarak Yorum Yazın

0
terms and condition.

Yorumlar